Ecumasters Ankara Araç yazılım ve Chip Tuning üzerine uzman kadrosuyla araç performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Landrover Defender 2007 -> 2011 TD4 122 Hp Araç Yazılım

Landrover
Defender TD4
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
122 hp > 155 hp
+60 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
122 hp
360 nm
Chip Tuning Sonrası
155 hp
+ %27
420 nm
+ %17
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Landrover Defender model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 122 hp / 360 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Landrover Defender araç yazılımı (Landrover Defender Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 155 hp / 420 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +33 hp / +60 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Landrover Defender Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Ankara Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git